Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 10:00–18:00

Сб: 10:00–16:00

0
Мій кошик

Дитячі ігрові майданчики

Ігрові ігрові майданчики, гірки і будиночки для дітей
Для усебічного розвитку дитини велике значення мають гри на свіжому повітрі. Правильний фізичний розвиток дитячого організму позитивно впливає на здоров'я в цілому. Тут на допомогу приходять всілякі дитячі ігрові майданчики, купити і вибрати які можна на сайті нашого магазину. Таке провождение часу забезпечить дитині відмінний настрій і принесе набагато більше користі, ніж перегляд будь-яких мультфільмів або комп'ютерні ігри.

 

Безпека дитячих майданчиків і пісочниць
 
На спеціальних ігрових майданчиках дозвілля дитини різноманітне і цікаве. Він може направити свою невичерпну енергію в гру і при цьому фізично розвивати в процесі усі групи м'язів. Тут усі елементи орієнтовані на тренування певних фізичних навичок. Приміром, за допомогою споруд, що розгойдуються, тренується рівновага, завдяки гойдалкам дитина відчуває ритм і зміцнює вестибулярний апарат, а вертикальне розташування сіток і стінок розвиває фізичну силу і правильну координацію рухів.

Великий вплив також йде на інтелектуальний розвиток. На таких майданчиках діти знайомляться, навчаються основним навичкам спілкування і знаходження спільної мови. В процесі гри розвивається фантазія і пізнається життя, а також основні правила поведінки в суспільстві. Тому батьки не повинні недооцінювати ту важливу роль, яку в життя дитини грають дитячі ігрові комплекси, купити їх ми пропонуємо в нашому магазині.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.