Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 10:00–18:00

Сб: 10:00–16:00

0
Мій кошик

М‘які ігрові модулі для дітей

Сухі басейни з кульками
Одним з найбільш затребуваних типів ігрових модулів є сухий басейн. Це відмінний атракціон для дітей, адже в ньому можна борсатися, ховатися і навіть пірнати!

І, якщо, раніше сухий басейн з кульками можна було побачити тільки в ігрових зонах супермаркетів і серед дитячих атракціонів, то зараз сухі басейни доступні і в невеликих розмірах для установки в звичайному будинку.

На відміну від звичайних басейнів, сухі басейни призначені для насипних матеріалів. Найчастіше це спеціальні м'які пластикові кульки різного діаметру. Так само можна використовувати (окремо або разом з кульками) м'які іграшки, солодощі тощо.

Необхідна кількість м'ячиків для конкретного сухого басейну ви можете підібрати по таблиці, створеної спеціально для вашої зручності.

Сухий басейн з кульками від виробника 1Toys
Ми виготовляємо сухі басейни з поролону і обтягуємо знімним чохлом з шкіряного замінника або ПВХ тканини. При такому виконанні в басейні повністю відсутні жорсткий каркас, гострі грані і кути, які можуть поранити дитину.

Стінки наших сухих басейнів виготовлені з декількох частин (в залежності від форми басейну) і з'єднуються між собою за допомогою липучок, нашитих на напустках чохла.

Така конструкція гарантує достатню жорсткість і надійність бортів сухого басейну, а так само спрощує його транспортування і зберігання.

У наших басейнах дно, яке представляє з себе мат товщиною 25 мм, кріпиться до стінок за допомогою надійної двосторонньої блискавки.

При такому кріпленні нога або рука дитини не потрапить між стінкою і дном. Крім того, при такому кріпленні ви можете переносити басейн, не побоюючись, що він розвалиться на частини.

Збірка не вимагає додаткових інструментів або матеріалів. Якщо конструкцію необхідно прибрати з приміщення, вона також легко розбирається і складається. Розібраний сухий басейн не займає багато місця і легко переноситься на нове місце.

Вся наша продукція має санітарно-гігієнічні висновки державної санітарно-епідеміологічного служби України.
Ми робимо сухі басейни різними за формою і розміром (кутові, круглі, квадратні і прямокутні конструкції, а також вироби довільної конфігурації і фігурними бічними бортами), в залежності від кількості дітей, які будуть там одночасно бути присутнім.

Великий басейн довжиною 2-3 метра готовий вмістити цілу зграйку дітей в дитячому садку, а маленький кутовий сухий басейн можна розмістити навіть в невеликій кімнаті вашої квартири.

Додатково сухий басейн може бути обладнаний гіркою для спусків або будь-якими іншими ігровими елементами.

Застосування сухих басейнів з кульками:
Рухливі ігри в сухому басейні тренують вестибулярний апарат, всі групи м'язів, а також стимулює сенсорне сприйняття, завдяки легкому масажному ефекту, який надають на тіло дитини пластикові кульки. Крім того, яскраві різнокольорові кульки і веселі аплікації на стінках сухих басейнів сприяють вивченню кольорів і форм.

Сухі басейни так само служать своєрідним буфером при спуску з гірок, запобігають травми, пом'якшують падіння з ігрових поверхонь. Власники ігрових можуть купити сухий басейн для дітей ще й за те, що він є елементом пошукових ігор, що проводяться аніматорами або вихователями. Серед досить великого обсягу наповнювача прекрасно ховаються предмети, які потрібно знайти. При бажанні і сам дитина може виявитися частиною такої гри в хованки.

Дитячі сухі басейни так само можна використовувати в якості манежу для дітей у віці від 9 місяців. Він служить опорою для ходіння, а м'які стінки басейну виключають отримання травм під час перших кроків малюка. М'яке огорожу перешкоджає пересуванню малюка по квартирі. В цей час дорослі можуть зайнятися своїми справами, природно, не упускаючи дитину з поля зору.

Часто спеціальні ігри та вправи в сухому басейні з кульками використовується в реабілітаційній роботі дітей з відставанням у розвитку або неврологічними патологіями.

Де можна встановити сухий басейн:
Сухі басейни з кульками малого і середнього розміру (від 0,8 до 1,5 м) встановлюють в приватному будинку або звичайній квартирі в якості манежу для малюків від 1 року і / або ігрової зони для дітей.
Сухі басейни середнього і великого розміру призначені для дитячих ігрових кімнат родинної злагоди і суспільного типу. Це - дитячі навчальні установи (сади, розвиваючі студії, різні гуртки).
Великі сухі басейни з м'ячиками встановлюються в розважальних комплексах великих торгових центрів.
Крім того, басейн встановлюють в спеціально відведених ігрових кімнатах кафе, ресторанів, готельних комплексів.
Сухий басейн може використовуватися на відкритому повітрі великих кількостей дітей або входити до складу великих ігрових лабіринтових конструкцій.
Так само сухий басейн з кульками закуповується як лікувально-терапевтичне обладнання для інклюзивних ресурсних центрів.
Сухий басейн оптом
Якщо вам необхідні сухі басейни у ​​великій кількості, то у нас ви можете замовити

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.