Активні ігри на свіжому повітрі приносять дитині не тільки масу позитивних емоцій, але і значну користь його здоров'ю. Чудовим місцем для проведення часу дітей є спеціальні ігрові майданчики.

 

Вони сприяють повноцінному фізичному і розумовому розвитку дитини, допомагають знайти своє місце в соціумі, просто доставляють задоволення від ігор з однолітками і направляють невгамовну дитячу енергію в правильне русло.

Елементи обладнання ігрових майданчиків повинні відповідати віковій групі дітей, для якої майданчик призначається. Середня площа комплексу для школярів повинна становити 15 м2 і більше, щоб їм було комфортно. Магазин 1TOYS пропонує високоякісні дитячі ігрові майданчики. Купити відмінні багатофункціональні конструкції, які забезпечують цікаве дозвілля вашій дитині – це найкращий внесок у його розвиток.

 

 

 

Особливості ігрового майданчика для школярів

 

 

Якщо дитина пішла в школу, це не означає, що йому не цікаво проводити час на ігровому майданчику. Зовсім навпаки, після декількох годин, проведених за партою, ігри на свіжому повітрі допоможуть розслабитися і набратися нових сил для досягнення успіхів у навчанні.

 

 

 

Дитячий майданчик для школяра

 

 

Для дітей старшого віку чудово підійде установка ігрового комплексу з елементами спортивного обладнання. Школярі будуть в захваті від шведських стінок, канатів, брусів, хитних містків, мереж, трамплінів, різних тунелів. Всі ці пристосування спрямовані на розвиток сили і спритності дитини, допомагають виробити почуття ритму, рівноваги і просторового сприйняття, удосконалюють координацію рухів і в цілому надають максимальну користь здоров'ю.

Для хлопчиків можна укомплектувати ігровий майданчик баскетбольним кільцем, боксерською грушею, поручнями для віджимання. Хлопчакам також сподобаються комплекси, виконані у вигляді корабля зі штурвалом або космодрому. А може це неприступна фортеця, куди можна піднятися по спеціальній стінці. Дівчаткам ж сподобається ігровий простір у вигляді затишного будиночка або чарівного замку, де можна уявити себе принцесою.

 

 

 

Дитячі ігрові майданчики: купити найкращі в магазині 1TOYS

 

 

Наш магазин пропонує широкий асортимент ігрових спортивних майданчиків, дитячих будиночків з високоякісних екологічних матеріалів. У нас ви знайдете шведські стінки, тренажери, турніки, багатофункціональні дитячі майданчики для різних вікових категорій: від самих маленьких до школярів старшого віку. Всі будуть із задоволенням грати на наших безпечних майданчиках.

Спортивно-ігрове обладнання майданчиків для школярів від перевірених виробників довговічне, максимально міцне і витримує всі необхідні навантаження. Наші сучасні високоякісні комплекси стануть улюбленим місцем вашої дитини для активних ігор на свіжому повітрі. Вибирайте здоровий спосіб життя для ваших дітей разом з 1TOYS!