Топ-3 вправ для занять в дитячому спортивному куточку

Якщо ви збираєтеся купити дитячий спортивний куточок для свого малюка не тільки для розваг, а й для справжніх тренувань, тоді варто заздалегідь подбати про те, щоб розробити різноманітний і цікавий комплекс вправ. При його складанні необхідно враховувати фізичні можливості дитини, його вік і, звичайно ж, постаратися для початку проводити заняття в легкій ігровій формі.

Спеціально для вас ми підготували кілька безпрограшних ідей, які допоможуть перетворити тренування в цікаву гру. А ще по максимуму використовувати домашній турнік і інші елементи конструкції.

Отже, топ-3 вправ для занять в дитячому спортивному куточку. Всі назви вправ вигадані, і ви можете сміливо замінити їх на свій розсуд.

·         "Підйомний кран". Для цієї вправи дитині необхідно повиснути на перекладині шведської стінки або турніку на витягнутих руках. Після цього йому знадобиться піднімати прямі ніжки вгору під кут в дев'яносто градусів і повертати їх в початкове положення. Ця вправа спрямована на зміцнення м'язів черевного преса і ручок.

· «Весела мавпочка». Ця вправа виконує на «рукоходами», тобто на драбинці, яка розташована паралельно підлозі. Малюкові знадобиться, як можна швидше перебирати ручками з однієї поперечини на іншу. На перших порах обов'язково страхуйте дитини, поки він самостійно не навчиться міцно триматися на них.

· «Дзига». Відмінна вправа, яке виконується на спортивних кільцях. Для цього дитині необхідно вхопитися за них ручками, піджати ніжки під себе, а потім виконати кілька скручувань корпусом вправо і вліво.

І це тільки малий перелік вправ, які ви можете взяти собі на озброєння. Так що швидше за замовляйте дитячий спортивний комплекс, і приступайте до тренувань, який сподобаються і вам, і вашому коханому малюкові.