У тому випадку, якщо у дворі власного земельної ділянки ви бажаєте облаштувати відмінне місце, де діти зможуть відпочивати і грати, то вам необхідно подумати про встановлення такого елемента, як дитяча пісочниця.

Будь-яка вулична пісочниця є відмінним місцем, як для самих маленьких дітей, так і для підлітків, які зможуть будувати нехитрі пісочні замки. Розглядаючи самий звичайний варіант пісочниці, варто звернути увагу на те, що це конструкція, яка має форму квадрата з мінімальним розміром метр на метр, і яка наповнена піском. В інтернет-магазині «1 toys» пропонується якісна дитяча пісочниця ціна на яку є досить прийнятною для кожного покупця.

 

Як вписати пісочницю в ландшафт власного двору?

 

У тому випадку, якщо ви в києві вирішили придбати пісочницю, то варто звернути увагу на те, що дана конструкція може бути вписана в ландшафт подвір'я абсолютно будь-якого стилю. Якщо необхідно поставити пісочниці навколо досить гарних котеджів, то цілком логічно буде встановлювати конструкції, виконані в однаковому стилі. При цьому бажано, щоб їх розміри були абсолютно однаковими.

Досить цікавим і зручним варіантом пісочниці буде та конструкція, яка буде встановлена безпосередньо перед самим ґанком вашого житлового будинку. За допомогою такої пісочниці кожен батько зможе не тільки спостерігати за тим, як поводяться діти на вулиці, але і зручно розташуватися в гамаку перед пісочницею, спостерігаючи за грою дітей. Так само дуже часто численні дитячі майданчики відіграють роль так званих амортизаторів, які використовуються в процесі спуску з гірки в пісочницю. Не менш оригінально буде виглядати пісочниця в мінімалістичному і сучасному стилі.

 

 

Де купити пісочницю?

 

У себе в саду своїми руками ви можете створити оригінальну пісочницю, ідеї спорудження якої можуть бути самими оригінальними. Але в тому випадку, якщо ви не бажаєте самостійно робити пісочницю, то ви зможете придбати цю конструкцію будь-якого розміру і зовнішнього вигляду.

Найбільш дешевим варіантом даного придбання буде пісочниця, яку ви купите в місцевій майстерні або ж якщо замовите її виготовлення у приватного майстра. Майстру ви зможете надати зразок бажаної пісочниці, з якої він зробить якісний креслення і спорудить дитячу пісочницю.

На порядок простіше, але в кілька разів дорожче буде придбати пісочницю в якому-небудь інтернет-магазині від відомих європейських виробників. Тут ви зможете знайти різні дизайнерські варіанти пісочниць у вигляді корабля та іншого цікавого елемента.

 

Пісочниця з навісом

 

Розглядаючи опис пісочниці з навісом, варто звернути увагу на те, що дана конструкція дозволяє убезпечити дітей від надмірного сонячного світла, якщо пісочниця розташована на сонці. В такому випадку ідеальним варіантом може стати пісочниця у вигляді гриба, розкладний маркізи або ж тентованой альтанки. Таку конструкцію можна виготовити самостійно з дерева або пластика з додатковими лавками для дорослих. Відмінним варіантом може стати машинка схема креслення якої можна знайти в інтернеті.

 

Пісочниця із дахом

 

Для того щоб догляд за такою конструкцією, як пісочниця, був значно простіше, можна створити пісочницю з дахом своїми руками. В якості матеріалу, призначеного для створення даху, може виступити тентова тканина або ж дуже щільна плівка. Дуже часто використовують всілякі дерев'яні дахи, відгуки про яких є самими найкращими. Іноді конструюється так звана пісочниця трансформер, яка оснащена спеціальною відкидною дахом.

 

Бюджетні альтернативи купівельними пісочницях

 

У тому випадку, якщо ви шукайте варіант бюджетної пісочниці порівняно з численними покупними варіантами даних конструкцій, то можна спробувати виготовити пісочницю власними руками. Так можна спробувати зробити пісочницю з покришок та інших не потрібних матеріалів, які є у вашому домашньому господарстві і ті, які ви вже ніколи не будете використовувати. Варіант готової бюджетної пісочниці буде залежати безпосередньо від вашої індивідуальної фантазії.