До облаштування дитячого майданчика треба підходити максимально відповідально. Діти різного віку дуже люблять проводити час за грою.
На дитячому майданчику дитина розвивається фізично, вчиться навичкам комунікації з однолітками, зміцнює імунітет. Для батьків, що забезпечують своїй дитині правильний розвиток і прагнучих прищепити йому з раннього віку любов до здорового способу життя, відмінним рішенням є встановлена у дворі будинку або на дачній ділянці дитячий майданчик. Купити якісні і функціональні комплекси пропонує наш магазин 1toys.
Тут представлений широкий асортимент різноманітних ігрових і спортивних майданчиків, які сподобаються і хлопчикам, і дівчаткам. Наші майданчики з високоякісних екологічно чистих матеріалів стануть улюбленим місцем проведення часу ваших малюків і подарують їм багато незабутніх яскравих емоцій і вражень.
 
Дитячий майданчик: купити кращий варіант для правильного розвитку і безпеки дитини

Вибираючи ігровий майданчик для дітей, варто звертати увагу не лише на її функціональність і різноманіття розважальних елементів, але в першу чергу, на її безпеку. Існують майданчики, орієнтовані на дітей різного віку.
 
 
 
Хлопчики і дівчатка до 6 років будуть комфортніші себе почувати, граючи на майданчику, обладнаному безпечними конструкціями відповідних параметрів.
Величезне значення для дитячих ігрових майданчиків має якість матеріалу виготовлення. Він має бути:
-натуральним;
-екологічно чистим;
-довговічним;
-зносостійким;
-привабливим на вигляд;
-безпечним для здоров'я дитини і довкілля.
Оптимальним варіантом для устаткування ігрової території є дитячі майданчики з дерева. У нашому магазині ви можете вибрати товари, що відповідають найвищим вимогам за якістю і безпеці. Наші дерев'яні майданчики мають ряд безперечних переваг :
Високий рівень міцності і безпеки конструкцій.

-Тривалий термін експлуатації завдяки спеціальній обробці деревини.
-Натуральність і екологічність, дерево не завдає шкоди здоров'ю.
-Особливість конструкцій з дерева полягає в тому, що це теплий матеріал, що дозволяє використати майданчик у будь-яку пору року.
-Висока міра зносостійкості, стійкість до температурних перепадів і несприятливих погодних умов (снігу, дощу).
 
Купити дитячу гірку: вибір матеріалу
 
Неможливо собі уявити дитячий майданчик без гірки. Кожна дитина, будь то хлопчик або дівчинка, просто обожнює грати, спускаючись з неї різними способами. Швидко, легко і весело з'їхати з гірки допомагає якісний матеріал виготовлення. Сьогодні можна купити дитячу гірку металеву або пластикову. У кожного матеріалу є свої певні особливості і характеристики.
 
 

Метал - міцний і надійний матеріал. Він добре ковзає, але при зниженні температури стає занадто холодним, тому підходить для використання тільки в