Як приємно спостерігати за маленькими дітками, які проводять велику кількість часу на дитячому майданчику, розташованому біля будинку.

Природно, якщо дитячий майданчик буде якісною, то і дитина буде задоволений, і батьки будуть спокійні за безпеку свого малюка.

Не завжди місцева влада займаються процесом встановлення дитячих майданчиків, тому необхідно самостійно подбати про її придбання та встановлення. Купити ігрові майданчики ви зможете в інтернет магазині «1 toys», де представлений найширший асортимент дитячих майданчиків.

 

Вибираємо місце для майданчика

У разі необхідності встановлення дитячого майданчика у дворі, в першу чергу потрібно ретельно підійти до вибору найбільш підходящого місця. В першу чергу варто звернути особливу увагу на те, що збірка майданчика повинна відбуватися на відкритому місці. Бажано, щоб кожен батько міг бачити з вікна власної квартири, що відбувається з його маленьким чадом на майданчику.

При виборі гідного місця для установки майбутнього майданчика зверніть увагу на те, щоб вона розміщувалася в досить сонячному місці, але і в той же час на ній повинні бути і затінені місця, так як опівдні не кожна дитина захоче сидіти на сильному пекучому сонці.

Не менш важливим фактом для вибору місця є те, що воно повинно бути досить віддаленим від різних будівель, сміттєвих баків та споруд, які можуть бути безпечними для дитини. Так само не рекомендується вибирати місце в низинах або ж сильно продуваються місцях.

 

Безпека для дітей

У тому випадку, якщо ви бажаєте встановити дитячий майданчик, не варто забувати про такий параметр, як безпека. Тому дуже важливо звертати увагу на норми встановлення в Україні дитячих майданчиків. На території України нині широко поширені такі стандарти безпеки, які диктую свої норми розміщення цих споруд:


· Technischer Überwachungs-Verein (TÜV) – це спеціальний стандарт безпеки німецького зразка;
· EN1176-1177 – спеціальний стандарт Європи, призначений для встановлення дитячого ігрового обладнання.


Всі правила установки, які передбачені даними стандартами, повинні чітко дотримуватися. У першу чергу потрібно щоб майданчик була виготовлена з таких екологічних матеріалів, як метал, дерево або пластик високої якості.

Всі стики, місця фарбування і шви повинні бути ідеально гладкими, без дерев'яних трісок і різних зазубрин. Не менш важливо дотримувати безпечну відстань між всіма елементами, розташованими на майданчику для дітей.

Що ж стосується способу установки, то ви можете зробити це самостійно або ж звернутися за допомогою до висококваліфікованим фахівцям. Природно, самостійна установка займе багато часу і сил. А скориставшись послугами певних компаній, встановлення дитячих майданчиків буде здійснено швидко і якісно.