Як підібрати дитячі тренажери в залежності від віку дитини?

Вибираючи дитячий спортивний комплекс, не можна забувати про вікові особливості дитини. Адже від цього прямо залежить його комфорт в процесі тренувань, а також дотримання правил техніки безпеки. Погодьтеся, маляті буде непросто використовувати домашній турнік, якщо між поперечинами буде дуже велика відстань. Або підніматися на драбинку з неймовірно високими потужними сходами.

До найбільш оптимальним і дієвим тренажерів для діток, які повинні бути передбачені в спортивному комплексі, відносять наступні:

· Шведська стінка. Навіть досвідчені спортсмени говорять про те, що цей тренажер ідеально підходить для перших тренувань. З його допомогою можна значно розвинути координацію і спритність дитини, зміцнити м'язи спинки, ручок і ніжок, попрацювати над зміцненням преса.

· Спортивні кільця. Ще один безпрограшний тренажер, який задіює практично всі групи м'язів. При виборі моделі для дитини до трьох-чотирьох років варто зупинити свій вибір на кільцях з невеликим діаметром, а також з мотузяними зав'язками, які дозволять у будь-який момент відрегулювати їх висоту.

· І, звичайно ж, турнік. Кількість вправ для цього спортивного елемента прирівнюється до нескінченності. Підбираючи модель для дитини до шести років, постарайтеся відшукати турнік зі спеціальними силіконовими або гумовими наконечниками, які не дадуть ручкам зісковзувати в процесі виконання вправ.

Крім того, як правило, спортивний куточок для дітей, на відміну від дорослого, має більш яскраве оригінальне оформлення. Це дозволяє зацікавити дитину і перетворити нудну звичну тренування в захоплюючу гру. Таким чином, дотримуючись цих рекомендацій, ви зможете відшукати дитячий спортивний куточок, в якому ваша дитина буде займатися, і грати з задоволенням. А асортимент нашого каталогу стане найкращим помічником для цих цілей.